Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – medycyna plastyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Księgarnia internet

Szkoła to zmora wielu z nas, niemniej jednak dla niektórych ...